Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Kerikoma buli?

kerikoma Előzmény: #693609

Április, május egyáltalán nem jó, viszont június eleje egyre jobb képet fest. Tehát nyár elejére próbáljatok meg koncentrálni:-)