Re: Kerikoma buli? 2014. március 5. 11:10 kerikoma Előzmény: #693609 Április, május egyáltalán nem jó, viszont június eleje egyre jobb képet fest. Tehát nyár elejére próbáljatok meg koncentrálni:-)