Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #693245

OTP csomag bővítésén tegnap gondolkodtam, ma megléptem. Szerintem ezzel megpecsételtem az ukránok sorsát. Béke poraikra.