Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #692969

A srác azt mondta, h kér időpontot szervíz átvizsgálásra keddre, s ha rendben van, viszi a kocsit.. úgyhogy gondold meg. :-)