Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Tapasz

Azon filóztam, hogy:

a különadók és a frekipénz miatt bejelentették, hogy nem lesz oszti.

erre a kormány eladja a meglévő pakkját.

ezert úgy dönt a DT, mégis lesz osztalék, amiből már állambácsi már nem kap.