Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #691694

AL-nek az Investoron van blogja, néha én is írok bele. Sztem jelentkezz be te is "istokede" alatt... az öreg biztos díjazná a humort. :)