Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #691694AL-nek az Investoron van blogja, néha én is írok bele. Sztem jelentkezz be te is "istokede" alatt... az öreg biztos díjazná a humort. :)
AL-nek az Investoron van blogja, néha én is írok bele. Sztem jelentkezz be te is "istokede" alatt... az öreg biztos díjazná a humort. :)