Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #691689Cafkában ma sztem nagyüzemi kitárazás ment. Elvileg 15-20 bakfittyet vissza kellene jönnie (persze ott még nem dőlnék be neki) :)
Cafkában ma sztem nagyüzemi kitárazás ment. Elvileg 15-20 bakfittyet vissza kellene jönnie (persze ott még nem dőlnék be neki) :)