Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #691689

Cafkában ma sztem nagyüzemi kitárazás ment. Elvileg 15-20 bakfittyet vissza kellene jönnie (persze ott még nem dőlnék be neki) :)