Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #691347

Fijjuk, lányok, nem pontosan értem. Azért megy felfelé az árfolyam, mert ha a DT megveszi az összes részvényt, akkor a cikk szerint 420-440 közt kell kivezetnie a papírt? S akkor minden részvény annyit ér? No de ha nekem a 4 felvett osztival is 600 körül van az átlagom, akkor így is bukom rajta, vagy mi..