Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #691153Gratulálok a profitodhoz! A kitartás - cafka esetében ez nem ismeretlen kifejezés - lám meghozta gyümölcsét. :)
Nekem már reménytelenül drága lett innen... 300 alatt vagy 400 fölött ismét jövök! :-)
Gratulálok a profitodhoz! A kitartás - cafka esetében ez nem ismeretlen kifejezés - lám meghozta gyümölcsét. :)
Nekem már reménytelenül drága lett innen... 300 alatt vagy 400 fölött ismét jövök! :-)