Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #691153

Gratulálok a profitodhoz! A kitartás - cafka esetében ez nem ismeretlen kifejezés - lám meghozta gyümölcsét. :)

Nekem már reménytelenül drága lett innen... 300 alatt vagy 400 fölött ismét jövök! :-)