Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #691242

Nem jött be. Egy ilyen nap végén meg kellettesz próbálni, de semmi short zárási pánik nem volt benne zárásra.Szerintem továbbra is fel az irány, bár ez a 320-340 közötti sáv, szerintem nem lett eléggé összeporszívózva, úgyhogy ha csak nem lesz valami bejelentés, akkor itt akár egy korrekciót is el tudnék képzelni.