Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #691068

Nem most került új tulajhoz, hanem már pár hónapja, ha jól emlékszem, szemem a pályán!! :-) Hozzánk tartozik Macedónia, Montenegró, azokon kivül alig marad valami... az irány mindenképpen az, hogy a DT teljesen megszerezze a régiót, pénzük is lesz hozzá ha Ámerikában végre eladják a céget...