Hozzászólás
Nyeretlen_KetevesA görögök esetében horror ár lenne a 100% tulajdon.... az baromira nem érni meg, esetleg az a 10% állami rész...ha a többi "versenyzőt" nézzük messze a mi gyémántunkkal járna a legjobban a DT (a jelenlegi hazai környezet ellenére is). Persze ha végig olvassuk a cikket akkor mégsem :-)