Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #690802Nincs itt semmi hiszti kérem! :-) Azok is inkább csak azon "hisztiznek", hogy miért nem lesz... nem szeretem a sok negatív kisugárzást. Ráadásul amíg nem jött ez a Cseh hír, jóformán teljes képtelenségnek tarották, hogy a DT ilyet is képes tenni. Sok függ attól is, hogy milyen lesz kis hazánkban a széljárás... de számos apró "jel" volt itt a közelmúltban, csak értelmezni kell őket! :-)