Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #690767Ez is lehetséges kimenetel! :-) Nehéz szakma ez, főleg ha az ember a f@sz rossz oldalán áll... mára ennyi elég is a szakmázásból! :-)
Ez is lehetséges kimenetel! :-) Nehéz szakma ez, főleg ha az ember a f@sz rossz oldalán áll... mára ennyi elég is a szakmázásból! :-)