Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #690692melyik nagy hír? :)
Melyik? Az, amelyik majd egy csendes, napsütéses vasárnap délután, vagy egy ragyogó hétfő reggel fog érkezni! Akinek akkor nem lesz elegendő(ne adj isten semmi) papírja, annak bezony nem lesz őszinte a mosolya... Shortosok helyében sem lennék akkor! :-)