Re: nincs cím
Boby. Előzmény: #690665Mondtam, aki lemarad az kimarad! 300-nál a dupla feneket - micsoda perverzió - vagy mit vártak az urak, 320-nál meg a 300-at. Mint amikor egy filmen elcsúszott a kép meg a hang. Lefele bezzeg kapaszkodtak a kis csomagjaikba.