Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #690672

Nekem mindig lesz telkóm, egészen addig amíg nem jön ugye a nagy hír! Lehet, hogy csak két év múlva jön... de jönni fog! Az idő nekünk dolgozik! :-) (vagy nem) Addig meg próbálom a meglévő mennyiséget "optimális" árfolyamon tartani, és keresni vele egy kis pénzecskét. (a kaszálás meg majd jön mint derült égből a napsütés! :-)