Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #690665sztem 300nál érdemes..a közgyűlés elött kell venni sztem..ahol napirendi pont az osztalék..
sztem németek privatizálásra fogják kényszeríten mtelt ésakkor minimális jelzésértékű osztalék lesz....de meglátjuk..
bocs de azért vagyok itt mert érdekel a tőzsdepszicho..:) jó alanyok vagytok..mint e-starnál és társainál.