Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #690506

Vagyok, figyelek... :-) a legmagasabb szutymákokat (317-16-15) kiszórtam 19-en, hogy legyen szusszanásnyi időm reagálni, ha esetleg visszaöntenék ... (de miért öntenék vissza?) :) (ui.: (75%-nyi pakk megvan még 300-314 között)