Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #689459Mekem mondod? Ez egy országokon átívelő ribanc (die Hure..) Most már ő fog nekem fizetni, hogy ránézzek! :-)
Mekem mondod? Ez egy országokon átívelő ribanc (die Hure..) Most már ő fog nekem fizetni, hogy ránézzek! :-)