Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #689087Már csak az van :-) Mondtam múltkor, hogy 312 a legdrágább pakkom és vettem hozzá mostanában 302 - ért egy keveset(pedig megfogadtam, hogy nem csipegetek), mert nem bírtam magammal, de ez tényleg nem sok. Nem lesz itt nagy fel még jó darabig sajnos. A választásokon egy meglepi dobhat esetleg rajta... de egy olyan mennyiséget feltétlenül tartok belőle amivel értelmezhető nyereséget lehet elérni, mikor jön majd a nagy bejelentés ugye :-)