Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #689042Nem shortoltunk, de nem ám... zárás előtti fél órában már láttam hogy ebből a végére meghúzás lesz, de nagy izgalmaban elfelejtettem Nektek szólni :-)
Nem shortoltunk, de nem ám... zárás előtti fél órában már láttam hogy ebből a végére meghúzás lesz, de nagy izgalmaban elfelejtettem Nektek szólni :-)