Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #686711Ááááá, gurunak? Most egy kicsit elpirultam, mert azért az már túlzás lenne! Szólíts csak Irénnek! :-)
Ááááá, gurunak? Most egy kicsit elpirultam, mert azért az már túlzás lenne! Szólíts csak Irénnek! :-)