Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #685677

Elhoztuk a gépet, jó lesz. Fordulaton is halk, ezek szerint a Celica hangos.. :-) A tetőablaknak nagyon örülök, király lesz nyáron