Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #685234

Hát azért, hogy elbukd vagy beleülj jó sokáig. Szerintem mindenkinek az volna a legjobb ha mielőbb (még ma) eladnád, oszt egyből mehetnénk 330 fölé... :-)