Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #685234Hát azért, hogy elbukd vagy beleülj jó sokáig. Szerintem mindenkinek az volna a legjobb ha mielőbb (még ma) eladnád, oszt egyből mehetnénk 330 fölé... :-)
Hát azért, hogy elbukd vagy beleülj jó sokáig. Szerintem mindenkinek az volna a legjobb ha mielőbb (még ma) eladnád, oszt egyből mehetnénk 330 fölé... :-)