Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #684601Leveszem maradék figyelmem is erről az izéről... most elmegy téli álmot aludni, majd 3 hónap múlva talán történik benne valami.
Leveszem maradék figyelmem is erről az izéről... most elmegy téli álmot aludni, majd 3 hónap múlva talán történik benne valami.