Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #684035Ugyan már... azt az 1 évet a vétén leülöd! :-) Szerintem most inkább ne tesztelgessen semmi 50 napos izét... de ha mindenképpen tesztelni akar, akkor inkább az 1000 naposat! :-)
Záró forgalmára kiváncsi vagyok!