Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #683806Ahogy föncsi jóslatainak (persze ezek nem jóslatok ám, lósz@rt, komoly elemző munka és sok évtized tapasztalat áll mögötte), "bejövöségét" figyelgetem, attól aztán végképp nem kell tartanod. :-)
Ahogy föncsi jóslatainak (persze ezek nem jóslatok ám, lósz@rt, komoly elemző munka és sok évtized tapasztalat áll mögötte), "bejövöségét" figyelgetem, attól aztán végképp nem kell tartanod. :-)