Re: nincs cím
Tapasz Előzmény: #683756Köszi. Ma két régi pakkot zártam (294-307 és 302-316) . Van még egy nagy pakk 320 körüli átlaggal, jó lenne ha januárbn elszaladna 330 körülire. Meg van egy ugyanakkora pakk, melynek átlaga papíron nemsokkal 400 alatt van, de azok osztalékosak, meg csináltam velük egy kis barba trükköt. Normál számlán voltak, eladtam őket 320 ért veszteséggel, így azon a számlán lévő 50 000 nyereségadót megspóroltam, majd visszavettem őket tbsz-re 298 ért.
Jó volt ez az év a tőzsdén minden szempontból. ennél rosszabb sose legyen.
Remélem a tisztelt fórumtársaknak is hasonlóan jól sikerült.