Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #683788

Jól tette! Remélem van még egy kis fing@atni való azon a "szereplőn", majd segítek én is.(persze csak a magam szerény eszközeimmel ugye) Azért birkanyiró kolléga is besegíthetne megent a gyorsnaszád reptetésbe. (számítok rá, hiszen itt már olcsó :-)