Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #683788Jól tette! Remélem van még egy kis fing@atni való azon a "szereplőn", majd segítek én is.(persze csak a magam szerény eszközeimmel ugye) Azért birkanyiró kolléga is besegíthetne megent a gyorsnaszád reptetésbe. (számítok rá, hiszen itt már olcsó :-)