Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #683780Short nyírás, short nyírás..... biztos az én 305-ös vételemnél kaptak a fejükhöz, hogy van ott még ahonnan az gyütt, oszt összes@sták magukat :-) de azért ez brutális volt, ritkán látni ilyet (a telkónál főleg ugye). 332-ön azért rádobtam volna még egy keveset.