Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #683744

Szép tömés volt záróban... mondanám a kívülállók nyugalmával. :-)

Bár ne így lenne, és felmenne legalább 350-ig. Nagyon sok ember életét keserítette meg már ez a papír az utóbbi években, rájuk férne egy kis profit, vagy annak legalább a halvány reménye.