Re: nincs cím
banyaiz Előzmény: #683751Nagyon erőre kapott mióta egy sorozatban annyi rossz hír volt. msci, osztalék nem lesz stb. Nagyon úgy tűnik abban a parában az a 270 környéke már igen túladott volt.
Hacsak nem jön vmi újabb forradalmárkodás, lehet ez volt a mélypontja.