Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

banyaiz Előzmény: #683751

Nagyon erőre kapott mióta egy sorozatban annyi rossz hír volt. msci, osztalék nem lesz stb. Nagyon úgy tűnik abban a parában az a 270 környéke már igen túladott volt.

Hacsak nem jön vmi újabb forradalmárkodás, lehet ez volt a mélypontja.