Hozzászólás
Nyeretlen_KetevesVettem 305-ön egy keveset, hogy toljam a szekeret! :-) (akarom mondani, gyorsnaszádot!) Egy picit meg dobtam 308-on... mi van itt kérem ma, nemtom követni :-)
Vettem 305-ön egy keveset, hogy toljam a szekeret! :-) (akarom mondani, gyorsnaszádot!) Egy picit meg dobtam 308-on... mi van itt kérem ma, nemtom követni :-)