Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

JP Előzmény: #681506

És mi a helyzet a Pestivel, arról lemásztál? .... merő kíváncsiságból kérdezem. Mondjuk, mintha pár Pesti mid cap már erről tanuskodna, de ennyiből biztosan még nem tudhatom :)