Hozzászólás
Nyeretlen_Keteveshttp://www.vg.hu/penzugy/penzugyi-vonalon-erosit-a-magyar-telekom-417459
Na tessék, megint csak az erősítés... Trafik vonalon kellene erősíteni, oszt dölne a lé!
http://www.vg.hu/penzugy/penzugyi-vonalon-erosit-a-magyar-telekom-417459
Na tessék, megint csak az erősítés... Trafik vonalon kellene erősíteni, oszt dölne a lé!