Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #681188Kieszi a könyvet??? besz@rok.. Csak nem a telkóét! Én meg most valahogy nem vagyok éhes, szóval légyszi kapj ki egy harit a könyvből!
Kieszi a könyvet??? besz@rok.. Csak nem a telkóét! Én meg most valahogy nem vagyok éhes, szóval légyszi kapj ki egy harit a könyvből!