Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #681181Hát persze! Szerintem azért nem kell ez a kutyának sem mert péntek van! (hétfőn meg azért nem kell majd mert hétfő lesz..). Éljen a mikulás rally!
Hát persze! Szerintem azért nem kell ez a kutyának sem mert péntek van! (hétfőn meg azért nem kell majd mert hétfő lesz..). Éljen a mikulás rally!