Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #681074Nem hiszem hogy jó ötlet lenne...... a gyorsnaszádunk gyorsan nekiütközhetne annak az iceberg(már a neve is horrorisztikus) izének.
Nem hiszem hogy jó ötlet lenne...... a gyorsnaszádunk gyorsan nekiütközhetne annak az iceberg(már a neve is horrorisztikus) izének.