Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #680963

Úgy gondolom, hogy igen, sőt, IGEN!!... bár mint említettem, ebben a témában leginkább Kétéves van otthon... (de valszeg köti a titoktartás, amit nagyon nehezen tud már palástolni) :-)