Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #680963Úgy gondolom, hogy igen, sőt, IGEN!!... bár mint említettem, ebben a témában leginkább Kétéves van otthon... (de valszeg köti a titoktartás, amit nagyon nehezen tud már palástolni) :-)
Úgy gondolom, hogy igen, sőt, IGEN!!... bár mint említettem, ebben a témában leginkább Kétéves van otthon... (de valszeg köti a titoktartás, amit nagyon nehezen tud már palástolni) :-)