Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #680942Azt egyelőre senki sem mondta (vagy cáfolta), hogy a DT fogja felvásárolni... :-) Lehet, hogy pont az MNV fogja, ahol Kósa már simán lehetne nemcsak, hogy szóvivő, hanem elnök is... (persze az országgyülis képviselőség mellett):)
Ezekről a dolgokról Nyeretlen tud(hat) többet... gondolom, egyszer majd csak megosztja velünk is az infókat... )