Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680921Most meg hová rohan??? Tököm tele... 285-ön vettem egy kicsit!(de ezekről a szinterkről van ölég, az olcsóbbakat meg már kirázták a kezemből a genyák :-)
Most meg hová rohan??? Tököm tele... 285-ön vettem egy kicsit!(de ezekről a szinterkről van ölég, az olcsóbbakat meg már kirázták a kezemből a genyák :-)