Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #680685Benézett az 50 MA fölé... http://puu.sh/5BMlw.png
Nem lepődnék meg valamelyik nap egy réssel fel nyitáson... :-)
Benézett az 50 MA fölé... http://puu.sh/5BMlw.png
Nem lepődnék meg valamelyik nap egy réssel fel nyitáson... :-)