Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #680634annyiszor elbaxtam korábban ilyen helyzetekben... (most is el fogom)... úgy döntöttem hogy tartom 319-ig (legmagasabb pakkom 317-en van), oszt meglátjuk mi sül ki belőle (valószínű megint bukta) :)
annyiszor elbaxtam korábban ilyen helyzetekben... (most is el fogom)... úgy döntöttem hogy tartom 319-ig (legmagasabb pakkom 317-en van), oszt meglátjuk mi sül ki belőle (valószínű megint bukta) :)