Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #680058Tádámm... ma kis időre koszorús guruvá lettem... :) bekerem fölé ment néhány percre (és meg tudtam állni, hogy ne dobjam!) :-)
Tádámm... ma kis időre koszorús guruvá lettem... :) bekerem fölé ment néhány percre (és meg tudtam állni, hogy ne dobjam!) :-)