Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #680052ha van részvény a BÉT-en, amelyik nem szorul rá a kozmetikára (annyira ronda), akkor ez az. Neeem, nem életszerű... veszik oszt kész (kituggya mé')... jól van ez így. :-)
ha van részvény a BÉT-en, amelyik nem szorul rá a kozmetikára (annyira ronda), akkor ez az. Neeem, nem életszerű... veszik oszt kész (kituggya mé')... jól van ez így. :-)