moderáció
izolta.. ami az otpben kezdődött
Nehéz lesz egzaktul megfogalmazni mi az off. pf-esedés igaz, de máshol uúgy vannak offok, csak nem látszik annyira mint otp-ben. Mivel szinte mindenki utóbbiban érdekelt, persze hogy ott jön ki.
Lovax említette a chatet. nem rossz ötlet; oldalt vmi shoutbox szerű ajaxos nyavaja, ott lehet promt dolgokat, -hangulatot 'közkinccsé' tenni. Hátránya, hogy könnyen chatfüggővé válnak az emberek, és azt is odateszik aminek tán maradandóbbnak kéne lennie, és fórumba illene.
Otp-dumcsi topik. Elsőre hülyén hangzik, de azért lehet létjogosultsága. Pl a mostani off otp hsz-ek tényleg nem illenek a meglévő Dumcsi topikba. Kis programozás után az admin/mod egy kattintással tudná az off hsz-t áttenni a 'testvér' topikba. Vagy onnan vissza.