Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hosszhuszár Előzmény: #666457

ha nem csattan a csuklón a perec, akkor még jó is lehet, ha csattan, korai...

szerk

szerintem.