Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #665819

Lehet h csak az üveget viszem, s kerül bele más.. monnyuk abszint. Waszit megszoptatnám vele este, nem horkolna.. :-))