Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

xmann Előzmény: #664364

Igen, pont ezekről a kamu eredményekről beszélek. ilyen egyszerűen nem létezik. Ha létezne akkor csilliárd dollárt kezelnének már mint Soros. de nem, ők nem az amerikai nyugdíjpénztáraktól akarják ezzel az elképesztő eredménnyel begyűjteni a 100millió dollárokat vagyonkezelésre. Nem. Ők a te 10000 dollárodat akarják. Innentől aki ezt elhiszi az teljesen sültbolond.

De vannak még jó szövegek az oldalon:

"We gained extensive fund management skills at a highly acclaimed hedge fund company..."

azt mondja, hogy egy naggggyon jó nevű hedge fundnál szereztek tapasztalatokat, azt persze nem mondja meg hol. ha igaz lenne, rég kiírták volna, hogy pölö a Soros alapoknál lehúztam 10 évet, vagy Paulsonéknál dolgoztam 2005-től, vagy ilyesmi.

aztán ilyet is csak egy csaló mond, felelős ember nem mondhat, mert tudja hogy nem igaz:

"Our yearly target for our investors is a profit of about 25-30% with a very conservative trading style and with this System it will most likely be achieved. "

Nagggyon konzervatív sítlusban nyomja, így csinál éves 25-30%-ot. Annyit mint Soros. Nagyon konzervatívan. Aha.

Sok szerencsét, de a lottózóban nagyobb az esélyed. Ezek nyilvánvaló kóklerek