Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kerikoma Előzmény: #660792

Hát a merlot rosé nem fog addig szvsz kész lenni... Most pénteken engedem le. Egy hónap alatt lehet nem lesz meg, de azért megpróbálom:))